czwartek, 15 maja 2014

Anolina - po znajomości + konkurs, zapraszam!

Dzisiaj post po znajomości, reklamujący moją koleżankę ;)

Przedstawiam Wam Anolinę!


cytat i zdjęcia ze strony http://www.anolina.pl/ :

***

 Anolina ma ręce i nogi i teraz już można ją pokazać światu :)

  Jest jeszcze bardzo mała i wcale nie zna całego tego wielkiego świata, ale już czas, aby wyjść na zewnątrz i zacząć go poznawać. Choćby na paluszkach, niespiesznie, po jednym elemencie, listku, kamyczku...

ale ale.. Powinnam chyba przedstawić małą Anolinę. Powiem o czymś, co bardzo dobrze ją opisuje.. Uwielbia spać i marzyć.

Jest jeden aspekt życia, bez którego Anolina nie może przetrwać ani jednego dnia. Mowa o przytualniu:) Przytulanie ma wiele odcieni i rodzajów. Może być takie tylko troszkę, troszkę mocniej, całkiem całkiem, z całej siły i do utraty tchu i prawie-połamania żeberek. Anolina lubi wszystkie rodzaje przytulania. O każdej porze i w każdą pogodę. Kiedy brakowało jej Kochanej bliskiej osoby do przytulania, przytulała się do miękkiego kocyka lub ulubionego łóżka...  W najgorszym razie do ciepłego letniego Wietrzyka.. On jednak ma tyle do zrobienia, że musi bardzo szybko uciekać i nie ma ani chwili do stracenia. (Dla istoty tak zajętej pracą, jak Wiatr każda chwila spędzona w bezruchu jest stracona). 

Pewnego dnia jej świat powiększył się o nowych lokatorów.. PRZYTULANKI!! Najpierw zaczęło się od Toni, Potem Antosia, Wielki Królik i na końcu Szczygły spod Igły... Cała ta świta została jej nadwornym ludem, nad którym teraz Anolina sprawuje władzę!  


Muszę jeszcze wspomnieć o jednym aspekcie jej życia. Poduszki!! Spanie to jej hobby:) dlatego też chciałaby aby każdy miał spokojny i kolorowy sen. Projektuje więc piękne poduszeczki i zleca zastępowi szwaczek, które uwijają się, aby każdy mógł dostać piękną poduszeczkę.
 
Jeśli chcecie również mieć takie piękne przytulanki lub poduszeczki, napiszcie do Anoliny, a ona już będzie wiedziała co z tym zrobić :)))http://www.unicorn-grocery.coop/jobs.php?t=2

***

Zapraszam Was na Anolinową stronę: http://www.anolina.pl/

Na facebooku aktualnie możecie wygrać jedną z Anolinowych lal, ale proszę się spieszyć, konkurs tylko do jutra!!!Co trzeba zrobić aby wygrać Anolinkę? Zasady są proste:

1. należy udostępnić posta z konkursem na swoim profilu na Facebooku,
2. polubić profil AnolinaHandmade na Fb,
3. i najważniejsze – napisać w komentarzu do konkursowego posta na Facebookowej stronie Anoliny jakie imię pasuje do lali ze zdjęcia oraz krótką rymowankę o niej. Rymowanka powinna mieć maksymalnie 8 wersów, ale wystarczą również 2. Ważne, żeby było śmiesznie i niebanalnie. Liczymy na Waszą wyobraźnię!
Fajnie byłoby, gdyby imię było nadane wg naszego nowego „schematu” Anolinkom nadajemy imiona dwuczłonowe rymowane (np. Sabrina Anolina, Balbina Anolina itp.. Każdy może napisać maksymalnie 3 propozycje.

Jak będziemy wybierać?
Spośród wszystkich komentarzy wybierzemy 5 wg nas najlepszych, opublikujemy je na naszym profilu na Facebook'u, a Wy będziecie głosować. Wygra ta osoba, której tekst zbierze najwięcej głosów.

Komentarze możecie umieszczać do 16.05.2014 r. do północy. 17-go pokażemy Wam naszą „finałową piątkę" i zacznie się głosowanie. Zwycięzcę ogłosimy 19.05.2013 r. w poniedziałek.
Do dzieła!
ZAPRASZAM i POLECAM!
sylwik

2 komentarze: