o mnie

Chemik z wykształcenia (mgr chemii, specjalizacja bioanalityka, licencjat ze specjalizacją chemia środków bioaktywnych i kosmetyków). Była animatorka Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Prowadziłam warsztaty krawieckie dla dzieci, udzielałam korepetycji (przede wszystkim do matury z chemii), współpracowałam z firmą Lilla Lou, produkującą kreatywne książeczki dla dzieci. Pracowałam w międzynarodowej szkole podstawowej (International European School w Warszawie) jako nauczyciel przyrody. Teraz mama i doktorantka w MIB, Manchester.

Prowadzę blogi:

Handmade by Sylwik (filcowe wybryki) - blog o tworzeniu, szyciu, scrapbookingu, filcowaniu. Zaczęło się od filcowania, kiedy jeszcze byłam na studiach (początkowo tworzyłam biżuterię tylko dla siebie, ale kiedy znajomi zaczęli ją dostrzegać i chwalić, postanowiłam podzielić się pasją z nimi, a przez internet z całym światem ;). Teraz odeszłam trochę od filcu na rzecz szycia i scrapbookingu, ale od czasu do czasu chętnie wracam do mojego pierwszego zainteresowania. Na blogu zobaczycie moje przeróżne wytwory, pomysły na zajęcia z dziećmi, projekty dla Lilla Lou, ale także tutoriale, gdzie krok po kroku opisałam jak wykonać daną rzecz.

Mgr chemii - to mój chemiczny blog, w którym dzieliłam się notatkami ze studiów, konspektami lekcji, zadaniami i pomysłami na korepetycje. Ostatnio trochę notatek z doktoratu, wpisy o życiu w Anglii i nowy rozdział - macierzyństwo.

Keep fit life - blog-notatnik, o zdrowym stylu odżywiania. Znajdziecie tu ciekawe przepisy (np. na ciasta bez mąki i cukru). Blog ostatnio trochę zaniedbany.

Wyróżnienia:

6 komentarzy:

 1. Hej mam pytanko czy mogła bym testować szkicowniki Lilla Lou.?? To link na mojego bloga: http://topmodelpp.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w tej chwili nie prowadzę testów Lilla Lou, jak coś będzie to się odezwę

   Usuń
 2. Mam pytanie jeśli była by możliwość testowanie szkicowników Lilla Lou to trzeba pisać bloga?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy jeśli prowadziłabyś testy Lilla Lou to mogłabym testować?
  Mój blog: http://top-model-stylist.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. narazie testujemy z mamami Tilox, ale będę pamiętać jakby co

   Usuń