poniedziałek, 24 lutego 2014

Wymianki :)

Przyszły do mnie dzisiaj dwie paczuszki z których bardzo się cieszę :)
Jakiś czas temu Zielona Krówka zapytała, czy zrobiłabym dla niej filcowe kolczyki ślimaczki w zamian za scrapowe przydasie. Zgodziłam się i do Eweliny poleciały wszystkie kolczyki z tego posta, a do tego dorzuciłam przydasie do robienia kolczyków. Dzisiaj doszła do mnie obszerna paczka w zamian - nie spodziewałam się takiej dużej! Dziękuję Ci Zielona Krówko :*


Będę Wam systematycznie pokazywać karteczki które z tego zrobię :)

Z kolei ja już od dawna podziwiałam piękne kolczyki Kica Bijoux i nawet kupiłam sobie koraliki kropelki żeby samemu podobne zrobić, ale w końcu nigdy się za nie nie zabrałam. Dlatego przyszło mi do głowy że może jednak Kica zgodzi się zrobić je dla mnie w zamian za koraliki i inne przydasie. Wysłałam to:


I potem jeszcze dołożyłam trochę przydasiów, ale już nie robiłam zdjęcia. Poprosiłam o jedne kolczyki kropelki, a dostałam dwie pary i jeszcze przywieszkę i magnesik. Wszystko było pięknie spakowane, a w kopercie znalazłam jeszcze herbatki i serduszka. Dziękuję Ci bardzo!!!


Dziękuję dziewczyny pięknie, jesteście kochane!!!
Ja likwiduję powoli nadmiar swoich kolekcji, na decoupage mam już umówioną pewną Anię ;)
scrapami też się trochę podzialiłam, ale trochę zostawię, no i będę jeszcze kartki produkować, natomiast mam do oddania jeszcze trochę koralików i elementów metalowych do biżuterii, jeśli ktoś chciałby się wymienić to jestem chętna :) Postaram się któregoś razu jakoś to wszystko posegregować i porobić zdjęcia, to wtedy wszystko tu pokażę.

Pozdrawiam serdecznie, a moim wymiankowym koleżankom dziękuję jeszcze raz! :*

5 komentarzy: