poniedziałek, 25 czerwca 2012

blogujące mamy wciąż poszukiwane!

Drodzy moi! ;)
Lista Lilla Lou się powiększyła, dlatego wciąż szukam blogujących mam córek w wieku 5-12 lat, chętnych do wypróbowania produktów Lilla Lou.
Gdyby się ktoś znalazł - zapraszam do kontaktu!


A TU jest mój najnowszy marynarski tutorial :)
Przypomnę też zasady testowania Lilla Lou:

Chętne mamy z córkami dostaną pocztą książeczkę od Lilla Lou. Zabawa polega na wcieleniu się w małą kreatorkę mody. W książeczce są postacie, którym trzeba dorobić ubranka. Można dorysować, ale twórcy stawiają na kreatywność i zastosowanie różnych technik. Warunkiem otrzymania darmowej książeczki jest zrobienie zdjęć ze wspólnej zabawy i wstawienie ich na bloga. Ale to nie wszystko. Osoby które w tworzeniu przebrań zastosują różne techniki (nie tylko malowanie) i zdjęcie efektu końcowego wrzucą na facebooka http://www.facebook.com/Lillalou.kreatywnie lub do galerii na stronie internetowej http://www.lillalou.pl/ wezmą udział w losowaniu dodatkowych niespodzianek dla mam i córek (kosmetyki, biżuteria i dodatkowe pakieciki do zabawy Lilla Lou). A jeszcze dodatkowo mamy które zrobią tutorial (opisy krok po kroku + zdjęcia tworzonych przebrań) dostaną koszulki i dodatkowe gadżety. Tutorial ma wyglądać mniej więcej tak: http://www.lillalou.pl/sama-tworze/art,55,dolls-lilla-lou-w-pastelach.html i zostanie opublikowany na stronie.

9 komentarzy:

 1. kochani jak zgłosić swą kandydaturę?

  kubsik9@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekamy na książeczkę z niecierpliwością :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja bym chciala sniezynka1111@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. ja też bym chciała mam 7 letnią córke email wiktoria1998@vp.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam,
  podaję maila, jestem zainteresowana patrycja.przerada@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam nie podano terminu więc i ja bym chciała wziąść udział z moją 11 letnia córka Kinga udział w tej niesamowitej zabawie. Podaję dane potrzebne: wiki0877@onet.eu

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten post był 25.06, zestawy już wysłane

  OdpowiedzUsuń
 8. Trudno może innym razem.Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń